Kreator koszulek

Chcesz zamówić absolutnie dopasowaną w swoich oczekiwań koszulkę z własnym nadrukiem? Taki T-shirt to prawdziwie oryginalny i skuteczny sposób na wyróżnienie się z tłumu. W Allprints możesz zamówić bluzkę z dowolną aplikacją - tekstem, zdjęciem, obrazkiem. To rewelacyjny pomysł na spersonalizowany upominek. Możesz wykonać T-shirt z dedykacją dla chłopaka, dziewczyny, dziecka czy najlepszego kumpla. Wybierz zabawny napis, który na pewno ucieszy obdarowanego i rozbawi otoczenie. Grafika nawiązująca do pasji i zainteresowań również będzie i dobrym pomysłem. A może wykorzystasz motyw stroju sportowego z numerem i nazwiskiem? Pomysłów jest naprawdę wiele.

Nasz interaktywny kreator pozwoli Ci na zaprojektowanie koszulki marzeń. Możesz wykorzystać również nasze wzory graficzne i napisy, dowolnie je ze sobą zestawiając. Zamówienie złożysz już jednym kliknięciem, a na wysyłkę nie będziesz czekał dłużej niż 48 h. Proste? A więc do dzieła.


Jak skorzystać z kreatora koszulek?

  1. Zacznij od wyboru produktu z kategorii: damskie, męskie lub dziecięce. Następnie wybierz fason, rozmiar i kolor spośród dostępnych dla danej kategorii.
  2. Kliknij przycisk "Przejdź dalej". Właśnie teraz stworzysz projekt koszulki z własnym nadrukiem. Obszar roboczy wynosi 30x40cm i możesz dowolnie przemieszczać go na T-shircie przytrzymując prawym przyciskiem myszy i przesuwając. W obszarze pola roboczego możesz dodać dowolny tekst, grafikę spośród propozycji Allprints albo własny obraz z dysku swojego komputera.
  3. Zmiany w projekcie widoczne są na bieżąco. W zależności od zmian aktualizuje się również cena produktu. Jeżeli potrzebujesz więcej niż jeden egzemplarz, zaznacz wybraną ilość w prawym górnym rogu kreatora.
  4. Po kliknięciu przycisku "Kupuję" możesz raz jeszcze sprawdzić, czy Twoje zamówienie jest prawidłowe. Przechodząc do realizacji zamówienia zostaniesz poproszony o zalogowanie się w naszym sklepie, podanie danych adresowych i wybór sposobu płatności. W przypadku zleceń nietypowych zapraszamy do kontaktu ze specjalistami Allprints.
  5. Gotowe! Za kilka dni otrzymasz swoją własnoręcznie zaprojektowaną koszulkę z nadrukiem. Możesz cieszyć się wyjątkowym i niepowtarzalnym T-shirtem bez wychodzenia z domu i przeglądania setek różnych wzorów. Dzięki nam możecie podkreślać swoją indywidualność ubiorem tak, jak tylko chcecie.

Własny wzór gwarancją unikalności

Nosząc wyszukany T-shirt możemy eksperymentować z modą i dodatkami. Wygoda może iść w parze z szykiem i stylem. Wystarczy tylko dopasować kolor oraz motyw.

Nasze koszulki z nadrukiem na zamówienie trafiają do każdej osoby, która chce eksponować swoją indywidualność. Wybierając odpowiedni emblemat możesz manifestować swoje zainteresowania i pasje, miłość do sportu, drużyny czy artysty sceny muzycznej. Wspólny strój dla rodziny, drużyny czy klasy na daną okazje podkreśla i scala relacje. Osobom pełnym pozytywnej energii na pewno spodobają się pomysły na śmieszne napisy, a tym podążającym za trendami nasze wzory w kategorii "styl". W przypadku koszulek Allprints tak naprawdę ogranicza Was tylko wasza wyobraźnia.

Ponieważ współpracujemy z najlepszymi producentami odzieży w Polsce, możecie być spokojni o wysoką jakość naszych bluz, T-shirtów i topów. To odzież z wysokiej jakości bawełny, która dobrze znosi pranie i prasowanie. Nasze nadruki wykonujemy w nowoczesnych technologiach, co zapewnia wysoką wyrazistość barw oraz trwałość emblematu. Wykonujemy również odzież reklamową dla firm, znakując ją różnorodnymi technikami nadruku oraz haftem komputerowym. Dobrze oznakowana odzież robocza jest ważnym narzędziem marketingowym.

Świat pokochał T-shirt za wygodę i szerokie możliwości. Z elementu bielizny stał się samodzielnym ubraniem, które nieprzerwanie od dziesiątek lat podbija nasze serca. Od pokoleń jest to też sposób na identyfikowanie się z subkulturą, eksponowanie poglądów, utożsamianie się z ideologiami.

Niezależnie od tego, jaką koszulkę chcecie zamówić, tutaj z pewnością znajdziecie swój własny, niepowtarzalny projekt.