Haft komputerowy

Haft komputerowy to technika wykonywania wzorów wyszywanych na tkaninach i odzieży z wykorzystaniem specjalnych nici. Użytkownicy cenią ten sposób znakowania z powodu wysokiej trwałości oraz wytrzymałości w porównaniu z innymi metodami. Haft komputerowy możemy zaliczyć do jednej z najbardziej ekskluzywnych metod zdobienia tekstyliów. W procesie wyszywania mechanicznego uzyskujemy atrakcyjny wygląd dowolnego wzoru oraz trwałość zdobienia.

W firmie Allprints wykonujemy hafty reklamowe na gotowych produktach, w tym koszulkach zwykłych i polo, T-shirtach, czapeczkach, kurtkach, bluzach itp.

Dzięki doświadczeniu, jakie posiadamy w dziedzinie zdobienia tekstyliów, możemy fachowo przygotować proces wyszywania, wykorzystując jedne z najlepszych na rynku, profesjonalnych programów komputerowych. Pozwalają one na wykonanie projektu dowolnego wzoru. Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną profesjonalnych nici hafciarskich. Posiadamy nieograniczone możliwości znakowania każdego rodzaju odzieży, na podstawie projektów graficznych dostarczonych przez klientów, jak i również korzystając z własnej bazy projektów.

Starannie wykonane hafty komputerowe na odzieży reklamowej

Do wykonywania wyszywanych emblematów używamy specjalnej 2-głowicowej hafciarki firmy Haftex która umożliwia wykonanie zdobień w 15 kolorach nici, o maksymalnym polu wyszywania 40 x 45cm. Dla porównania nadruk na wyrobach gotowych zajmować może powierzchnię o wymiarach 30 x 30 cm, z kolei na czapkach 7,5 x 25 cm. Wyszywanie maszynowe pozwala na wykonanie zdobienia z niezwykłą precyzją i estetyką. W przeciwieństwie do innych metod nanoszenia grafiki na materiał, jest odporny na pranie, ścieranie i prasowanie, nie blaknie, nie kruszy się i wygląda estetycznie nawet po długim okresie użytkowania.

Do zdobienia tą metodą niezbędne jest przygotowanie programu sterującego do maszyny, którego koszt w zależności od skomplikowania nadruku i ilości ściegów wynosi od 30 do 120zł. Ceny wzorów maszynowych kształtują się następująco:

ILOŚĆ HAFTÓW

1-4 sztuki

5-19 sztuk

20-49 sztuk

50-99 sztuk

> 100 sztuk

CENA ZA 1000 ŚCIEGÓW

2,20 zł

1,83 zł

1,58 zł

1,36 zł

1,10 zł

  • haft wypukły + 50% ceny,
  • naszywki + 2 zł do ceny,
  • haftowanie nićmi metalicznymi + 15% do ceny

Tani haft komputerowy na czapkach, bluzach, t-shirtach, koszulkach polo.

Jeżeli szukasz trwałego i wytrzymałego zdobienia na ubraniach, ta technika z pewnością Cię nie zawiedzie. Wyszywanie maszynowe świetnie zdobi produkty tekstylne, podkreślając markę i przynależność. Odzież firmowa to idealny sposób identyfikacji Twojej firmy. Koszule z logo, polary czy też kurtki, podniosą prestiż Twojego przedsiębiorstwa, zapadając na długo w pamięci potencjalnym klientom.

Zalety

  • niska cena przy ilości większej niż 100 sztuk,
  • bardzo wysoka wytrzymałość nadruku,
  • różnorodność kolorów nie zwiększa kosztów nadruku

Wady

  • nadruk z jednokolorowych nici, bez przejść tonalnych

W Allprints zajmujemy się wykonywaniem haftu komputerowego na wykrojach krawieckich, odzieży gotowej, torbach i innych akcesoriach tekstylnych. Produkujemy również naszywki na zamówienie, które Klient może samodzielnie umieszczać na swoich ubraniach. W wielu przypadkach maszynowe wyszywanie emblematów jest rozwiązaniem nie tylko najbardziej estetycznym, ale i jedynym możliwym. Na przykład wykonany z poliestru polar nie może być poddawany działaniu wysokich temperatur, dlatego w tym przypadku najlepiej właśnie sprawdzi się wyszywanie nićmi.

Dobrze zaprojektowane zdobienie reklamowe odzieży to przemyślane działanie marketingowe. Pozwoli Państwu trwale budować świadomość marki wśród potencjalnych Klientów.