T-shirt z nadrukiem - od bielizny do ekspresji siebie

Mało kto wyobraża dziś sobie swoją garderobę bez T-shirtu. Prosta koszulka z krótkim rękawem może być podstawą wielu stylizacji - sportowych, casual, wygodnych i niezobowiązujących. Pierwsze koszulki w kształcie litery "T" (stąd wywodzi się ich nazwa) nosili europejscy żołnierze w czasach I Wojny Światowej. Wówczas był to oczywiście element bielizny. Szybko spodobał się Amerykanom, którzy sami założyli go pod swoje mundury w latach 40., a później rozpowszechnili na całym świecie, już jako podstawową część ubioru.

Podobno najbardziej w historii przyczynił się do tego aktor Marlon Brando, który w charakterystycznej koszulce zagrał w filmie "Tramwaj zwany pożądaniem". Był rok 1951, a wkrótce po premierze "Tramwaju" ludzie oszaleli na punkcie T-shirtów. W epoce hippisów po tę część garderoby sięgnęły również kobiety. Właśnie wtedy zaczęto wykorzystywać ubranie również do ekspresji swoich ideałów i poglądów. Nadruki na koszulkach pojawiły się w latach 60. T-shirt z napisami stał się kanonem i jego popularność nieprzerwanie trwa do dziś.

Tyle z historii. A jak wyglądają nasze ulubione podkoszulki dzisiaj?

Koszulki z napisami

Niezależnie od tego, ile mamy lat i jak ubieramy się na co dzień, w przypadku T-shirtów zawsze chętnie wybieramy takie motywy graficzne i hasła, z którymi się identyfikujemy. Dla jednych nadruk ma przykuwać uwagę, inni chcą eksponować własne zdanie, jeszcze inni lubią bawić otoczenie zaskakującymi obrazkami czy hasłami.

W Allprints każdy znajdzie tanią koszulkę z nadrukiem idealną dla siebie. W naszej gamie oferujemy wzory zebrane w kilkunastu różnych kategoriach, a jeżeli masz pomysł na własny motyw, możesz go zaprojektować za pomocą interaktywnego kreatora. Zamów swój własny, niepowtarzalny T-shirt w dowolnym kolorze, rozmiarze i z pomysłową grafiką. Oferujemy również fasony polo, long, premium, tank top oraz bluzy z długim rękawem. U nas zamówisz również tanią odzież i tekstylia reklamowe, kamizelki odblaskowe, stroje sportowe indywidualnie znakowane najbardziej funkcjonalnymi technikami (sitodruk, haft komputerowy, metoda DTG itd.).

Wybierz najlepszą dla siebie

O ile nie ogranicza nas dress code danego miejsca, T-shirt z napisami możemy nosić absolutnie do wszystkiego. Delikatne wzory kwiatowe, folklorystyczne, z motywami zwierzęcymi przypadną do gustu paniom interesującym się modą. Wyraźne, nieco prowokujące i zabawne napisy to świetna opcja dla tych, co nie boją się eksponować własnego zdania.

Tanie koszulki z nadrukiem pasują do różnych spodni i spódnic, ale równie dobrze wyglądają w zestawieniu z dżinsami oraz marynarką czy żakietem. Unikajmy noszenia T-shirtów do garnituru bądź garsonki.

Za co kochamy T-shirty?

Głównie za to, że są tanie, a potrafią diametralnie odmienić naszą garderobę i dodać luzu w każdych okolicznościach. Koszulka z nadrukiem, zwłaszcza tym samodzielnie zaprojektowanym, to sposób na wyróżnienie się z tłumu. Podkreśl swoją indywidualność pomysłową stylizacją. Czy jakikolwiek inny ciuch dałby Ci tyle samo wolności?