WZÓR "17a Mr Right"

24,60 zł

Mr Right

To, że kobieta ma zawsze rację jest powszechnie wiadome. Jednak należy przyznać z całą stanowczością, że mężczyznom od czasu do czasu również zdarza się ją mieć. W prawdzie zdarza się to nieczęsto, dlatego fakt ten jest tym bardziej wart wyróżnienia! Prezentowany print idealnie nadaje się na taką okazję. Nadaj swojemu mężczyźnie tytuł Pan Racja - z pewnością to doceni. Grafika polecana osobom o niebanalnym poczuciu humoru. 

Część kompletu nadruku dla par "Mr Right and Mrs Always Right":

http://allprints.pl/pl/t-shirt-long/23-t-shirt-long.html?pattern=1794#/rozmiar-s/rozmiar_nadruku-30x40cm_do_50/kolor-biały

Koszulka zamiana XL 

Skład: 100% bawełna

T-Shirt to część garderoby uwielbiana przez mężczyzn, no może poza bokserkami… W każdym razie jest to jedna z niewielu części ubioru z pomocą, której można w prosty sposób wyrazić siebie. Każdy preferuje ubiór pasujący do własnej osobowości. Jeżeli cenisz sobie luz, swobodę i niezobowiązujący styl koniecznie sięgnij po jeden z naszych wyjątkowych T-Shirtów. Proponowane przez nas koszulki dostępne są w kilku niezwykle interesujących kolorach, dzięki czemu bez trudu znajdziecie idealną koszulkę na każdą okazję. Jeżeli do wybranego przez siebie T-Shirtu dobierzesz jeden ze specjalnie wyselekcjonowanych przez nas nadruków, gwarantujemy, że Twój strój stanie się niecodzienny, a Ty zyskasz nową osobowość! Nie zwlekaj i już dziś wybierz koszulkę, która stanie się Twoim znakiem rozpoznawczym. Pamiętaj, że ceny w naszym sklepie internetowym są równie niezwykłe jak odzież z nadrukiem.

Inne produkty