WZÓR "17b Mrs Always Right"

29,52 zł

Mrs Allways Right

Pani Wszystkowiedząca to tytuł, do którego dąży każda kobieta. Jeżeli znasz taką, która jest bliska osiągnięcia tego celu – obdaruj ją stosownym nadrukiem! Można potraktować go jako swego rodzaju certyfikat potwierdzający posiadane umiejętności – każda z pań o nim marzy! Pokaż, że potrafisz śmiać się z siebie i uważasz to za dobrą zabawę! Kobieta ma zawsze rację i nie należy z tym polemizować. Z resztą, nadruk prawdę Ci powie.

Część kompletu nadruku dla par "Mr Right and Mrs Always Right":

http://allprints.pl/pl/t-shirt-premium/27-t-shirt-premium.html?pattern=1795

Specyfikacja Wielkosć z cm
S M L XL 2XL
Długość koszulki 59,5 62 62 64 66
Szerokość koszulki 40 42 44 46 48

Skład: 100% bawełna

T-Shirty to najchętniej wybierana przez wszystkich część garderoby. W koszulkach z krótkim rękawem rozkochali się wszyscy niezależnie od wieku i płci. Jest to element ubioru idealny dla każdego bez względu na wykonywany zawód, rodzaj osobowości czy zainteresowania. Tę część garderoby chętnie noszą gwiazdy i celebryci.

W czym tkwi nieodparty urok T-Shirtu? Jego zdecydowaną zaletą jest wygoda, niezobowiązujący charakter, a także uniwersalna postać. Tę część ubioru można nosić zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia, ponieważ dobrze prezentuje się zestawiona z klasycznymi Jeansami i ramoneską jak również z elegancką spódnicą czy połami marynarki. Nie bez znaczenia jest tutaj nadruk. Można wybierać spośród całej gamy wizualizacji. W naszym portfolio znajdują się między innymi: wielokolorowe ręcznie malowane obrazy, delikatne grafiki z motywami kwiatowymi, zabawne napisy czy wielokolorowe rysunki. Każdy znajdzie w naszej bazie nadruk odpowiedni dla siebie!

Inne produkty