WZÓR "Super Mama"

29,52 zł

Super Mama

Masz przywilej bycia mamą? Już za sam ten fakt należy Ci się tytuł super mamy. Warto zwrócić uwagę na fakt, że obowiązki mamy zwykle wykonywane są z prędkością światła i wymagają posiadania energii, której nie powstydziłby się żaden super bohater. Dlatego każda mama zasługuje na posiadanie tytułu super mamy. Nawet jej zdarzają się potknięcia, ale przecież we wszystko co robi wkłada tyle serca i miłości, że wpadki można uznać za niebyłe. 

Specyfikacja Wielkosć z cm
S M L XL 2XL
Długość koszulki 59,5 62 62 64 66
Szerokość koszulki 40 42 44 46 48

Skład: 100% bawełna

T-Shirty to najchętniej wybierana przez wszystkich część garderoby. W koszulkach z krótkim rękawem rozkochali się wszyscy niezależnie od wieku i płci. Jest to element ubioru idealny dla każdego bez względu na wykonywany zawód, rodzaj osobowości czy zainteresowania. Tę część garderoby chętnie noszą gwiazdy i celebryci.

W czym tkwi nieodparty urok T-Shirtu? Jego zdecydowaną zaletą jest wygoda, niezobowiązujący charakter, a także uniwersalna postać. Tę część ubioru można nosić zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia, ponieważ dobrze prezentuje się zestawiona z klasycznymi Jeansami i ramoneską jak również z elegancką spódnicą czy połami marynarki. Nie bez znaczenia jest tutaj nadruk. Można wybierać spośród całej gamy wizualizacji. W naszym portfolio znajdują się między innymi: wielokolorowe ręcznie malowane obrazy, delikatne grafiki z motywami kwiatowymi, zabawne napisy czy wielokolorowe rysunki. Każdy znajdzie w naszej bazie nadruk odpowiedni dla siebie!

Inne produkty