WZÓR "Izu Oczy"

29,52 zł

Izu oczy

Oczy są zwierciadłem duszy… czy taki print nie jest wymarzonym na  Twój T-shirt? Błękit idealnie będzie się prezentował na wyrazistych i intensywnych kolorach T-shirtu, który wybierzesz. Dobierz  Idealny krój koszulki lub bluzy i przepis na wyjątkową i udaną  stylizację gotowy. Nie przemkniesz niezauważona z takim nadrukiem, w końcu takie hipnotyzujące oczy przyciągną niejedno spojrzenie. Wybór więc wydaje się być oczywisty!

Specyfikacja Wielkosć z cm
S M L XL 2XL
Długość koszulki 59,5 62 62 64 66
Szerokość koszulki 40 42 44 46 48

Skład: 100% bawełna

T-Shirty to najchętniej wybierana przez wszystkich część garderoby. W koszulkach z krótkim rękawem rozkochali się wszyscy niezależnie od wieku i płci. Jest to element ubioru idealny dla każdego bez względu na wykonywany zawód, rodzaj osobowości czy zainteresowania. Tę część garderoby chętnie noszą gwiazdy i celebryci.

W czym tkwi nieodparty urok T-Shirtu? Jego zdecydowaną zaletą jest wygoda, niezobowiązujący charakter, a także uniwersalna postać. Tę część ubioru można nosić zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia, ponieważ dobrze prezentuje się zestawiona z klasycznymi Jeansami i ramoneską jak również z elegancką spódnicą czy połami marynarki. Nie bez znaczenia jest tutaj nadruk. Można wybierać spośród całej gamy wizualizacji. W naszym portfolio znajdują się między innymi: wielokolorowe ręcznie malowane obrazy, delikatne grafiki z motywami kwiatowymi, zabawne napisy czy wielokolorowe rysunki. Każdy znajdzie w naszej bazie nadruk odpowiedni dla siebie!

Inne produkty